MKweb (White Crown) je dlhoročným servisným partnerom IVES Košice (Organizácia pre informatiku verejnej správy) Ponúkame odborné inštalácie, asistenčné služby a podporu pre APV aplikačné programové vybavenie IVES - (WinPAM, WinIBEU, MATRI a iné) určené na spracovanie ekonomických činností, miezd a personálnych údajov.

APV WinPAM pre spracovanie miezd umožňuje vedenie personálnej evidencie a výpočet miezd v súlade s legislatívnymi predpismi. Je vhodný pre rozpočtové, príspevkové aj podnikateľské subjekty. Umožňuje prepojenie na vlastný dochádzkový systém IVeSu, ale aj externé dochádzkové systémy.

APV WinIBEU je určené pre rozpočtové, príspevkové, neziskové organizácie a tiež pre podnikateľské subjekty. Predstavuje ucelený komplex riešiaci ekonomické evidencie, obsahuje moduly Účtovníctvo, Rozpočet, Dodávatelia, Odberatelia, Sklady, Majetok, Pokladnica a Banka.

Rovnako poskytujeme počítačové služby spojené so zálohovaním dát, databáz, ich obnovu po havárii, obnovu do daného mesiaca, posudky/protokoly o vyradení a softwarové riešenia.

HOTLINE: 0907 44 99 32
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2024 MKWEB. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa licencie GNU General Public.